Menu Zavřít
Vybrat jazyk

Zapojili jsme se do akce Daruj notebook aneb pomáhejme pomáhat

  • 25. 11. 2020
  • 2 minuty čtení

Rádi podporujeme projekty, které dávají smysl, proto jsme se rozhodli zapojit se do projektu Daruj Notebook, jehož cílem je podpora škol a rodin, které nemají potřebné nástroje pro zajištění kvalitního online vzdělávání.

Drtivá většina škol přešla kvůli koronavirovým opatřením na distanční výuku, a přestože se nacházíme v druhé vlně epidemie, řada domácností o vícero dětech stále nemá zajištěné potřebné nástroje vhodné pro online studium. Notebooky jsme nabídli školám, které zadaly poptávku skrze portál darujnotebook.cz a cíleně tak mohou podpořit rodiny, které to v tomto období nejvíce potřebují. „Společně s našimi zaměstnanci se aktivně a rádi zapojujeme do různorodých projektů. Například dlouhodobě podporujeme neziskové organizace, které svou činností usilují o bezpečí dětí a žen v tísni nebo svou aktivitou zkvalitňují životy lidem s mentálním či jiným kombinovaným postižením a poruchami autistického spektra. Nemalou pozornost věnujeme vzdělávání a spolupracujeme s desítkou škol na Ostravsku“, říká obchodní ředitel, Radek Dybal. 

Projekt Daruj Notebook je poměrně nový projekt oblastních spolků Českého červeného kříže, do kterého se mohou zapojit všichni dobrovolní dárci, ať už jako fyzické nebo právnické osoby. 

Podobné
články